Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Time off. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Time off. Pokaż wszystkie posty

piątek, 10 stycznia 2014

Bonus na weekend - mikrobowy sucharek

Sucharek znaleziony na Medycznych Żarcikach, który dosłownie urzekł mnie swoją słodyczą i prostotą:

Co robi prątek?
-
-
-


piątek, 29 listopada 2013

Bonus na weekend - radziecki humor a technika

Zajrzałam na joemonster.org i znalazłam:

Spotkało się dwóch znajomych - Rosjan w pociągu. Rozmawiają sobie. Po pewnym czasie jeden z nich pyta.
- Wania, a gdzie ty właściwie jedziesz?
- A jadę z Moskwy do Petersburga a ty?
- A ja jadę z Petersburga do Moskwy.
Zamyślili się... Wania spojrzał przez okno, pociągnął papierosa i z zadumą stwierdził:
- Wot technika...

Uśmiech na weekend gwarantowany. ;-)


wtorek, 19 listopada 2013

O witaminach i porannych aminokwasach

Trafiłam na hit internetu i z miejsca pokochałam:



Nie ukrywam, świetny montaż zrobił swoje i dałam się nabrać - to nie występ Polaka za granicą, tylko żart CeZika ;-) Przyznaję się bez bicia, że do tej pory śmieję się z mojego ulubionego fragmentu: "Przyjmij rano, byle na czczo, aminokwasu porcje dwie albo trzy.." ;-) Po prostu mistrz!

Więcej kreatywnych filmików CeZika znajdziecie tutaj. Na tym kanale powstał niejeden internetowy hit, polecam na poprawę humoru i do posmakowania kawałka dobrej muzyki :)




sobota, 16 listopada 2013

Bonus na weekend - skleroza bezobjawowa

Wygrzebane w czeluściach internetu. :)

Spotyka się dwóch sklerotyków:
- Ej, znasz Kowalskiego?
- A jak się nazywa?
- Kto?

Mam wrażenie, że ten kawał idealnie oddaje stan umysłu przed niektórymi egzaminami. Same pytania i czysta pustka w głowie. ;-) Miłego weekendu dla wszystkich :-)



piątek, 4 października 2013

Bonus na weekend - suchar o jabłczanie

W chwili wolnego czasu zajrzałam na YT. Tak się złożyło, że trafiłam na  filmik o siłowni, a w nim na tekst, który rozłożył mnie na łopatki:

Facet do kumpla:
- Najlepszy jest jabłczan kreatyny.
- Ale ja jabłek nie lubię. Nie ma śliwczana?

Z pozdrowieniami dla wszystkich, którzy wałkują biochemię :) :) Pozostałym - miłego weekendu ;)



środa, 17 października 2012

Nie zagramy, bo pada deszcz.

Wybaczcie, że tak długo musieliście czekać na kolejny wpis, ale mam za sobą przeprowadzkę, a teraz mnóstwo roboty - wszak rok akademicki już trwa. ;) Na osłodę zamieszczam filmik, który jest kwintesencją wczorajszego odwołanego meczu Polska - Anglia:



Powiem Wam szczerze, że w tym kraju już nic mnie nie zdziwi. ;)


UPDATE: filmik został skasowany, więc zamieszczam powyżej stosowny substytut :)